استوری

طراحی صحنه يعنی فضاسازی برای يک نمايش که در آن فضای فيزيکی به کمک خط، سطح و حجم و فضای احساسی به وسيله رنگ و نور روی صحنه خلق می­شود

دکور همایش و سمینار کانون ارتباطات و تبلیغات فرا
دکور همایش و سمینار کانون ارتباطات و تبلیغات فرا

طراحی صحنه يعنی فضاسازی برای يک نمايش که در آن فضای فيزيکی به کمک خط، سطح و حجم و فضای احساسی به وسيله رنگ و نور روی صحنه خلق می­شود

لوگو و لوگو تایپ کانون ارتباطات و تبلیغات فرا

طراحی صحنه يعنی فضاسازی برای يک نمايش که در آن فضای فيزيکی به کمک خط، سطح و حجم و فضای احساسی به وسيله رنگ و نور روی صحنه خلق می­شود. طراحی صحنه ايجاد و خلق فضاست. فضایی همگون با سبک و شيوه اجرای نمايش، هماهنگ با متن مورد نظر کارگردان و متناسب با زمان و مکان وقوع داستان. در طراحی صحنه، فضای فيزيکی به کمک رنگ و نور القا شده می شود.
طراحی صحنه از بدو پيدايش نمايش، يکی از عوامل و عناصر اصلی آن بوده است. نمايش­های قرون وسطايی تحولی تازه در عرصه طراحی صحنه تئاتر به وجود آورد. امروزه هدف طراح صحنه برانگيختن تحسين و تشويق تماشاچی برای ديدن يک معماری زيبا و دلفريب نيست. بلکه هدف هرچه بيشتر نزديک­تر کردن فضای صحنه به حال و هوای نمايش است.
طراح صحنه وظیفه مهمی در طراحی و برنامه ریزی بر عهده دارد. طراح صحنه فضا های نامرئی و پنهان مورد نظر کارگردان را به تصویر می کشد و عینیت می بخشد.
امروزه با توجه به تعدد برگزاری برنامه ها، همایش ها و سمینارهای گوناگون علمی، آموزشی، تفریحی و... توجه به طراحی صحنه بیشتر گردیده است. یک دکور خوب می تواند مخاطب را با اشتیاق در محل نگه دارد. دکور صحنه ها باید مکان مناسبی برای تریبون داشته باشند. همچنین جایی مناسب برای قراردادن پرچم های تشریفاتی و ملی و ... اجزای دکور به گونه ای باید طراحی شوند که در نقاط کور از زوایه دوربین های فیلمبرداری نداشته باشند. دکور به نحوی باید طراحی شود که حضور مدعوین روی سن باعث عدم دیدن بخش های اصلی دکور نشود. نحوه طراحی دکور ارتباط مستقیمی با نوع برنامه و محتوای آن، ابعاد و متراژ سن دارد. در واقع یک دکور ایده آل آن دکوری است که علاوه بر زیبایی و هماهنگی با محتوای برنامه خسته کننده و تکراری و کلیشه ای نباشد.

کانون ارتباطات و تبلیغات فرا
برخی از خدمات کانون ارتباطات و تبلیغات فرا

خدمات طراحی گرافیک

طراحی هویت بصری
هویت سازمانی یا هویت بصری ، یک ابزار استراتژیک برای رسیدن به هدف‌ها و چشم‌اندازهاست

خدمات نرم افزار موبایل

اندروید
گران بودن هزینه های چاپ، تولید و پخش و ارسال پستی کاتالوگ، عدم دسترسی به وب سایت در صورت قطع اینترنت و ... باعث رشد روز افزون نرم افزارهای موبایل که به صورت آفلاین بر روی تلفن همراه قابل استفاده می باشند، گردیده است.

طراحی و توسعه وب سایت

طراحی حرفه ای و تخصصی وب سایت
دنیای اینترنت و وب از جمله مهمترین ابزار ارتباطی انسان در هزاره سوم و در عصر ارتباطات است

عکاسی صعنتی، تبلیغاتی

تبلیغاتی، صنعتی، LifeStyle
هنر تجلی بخش زیبایی آفریدگار است.عکاسی صنعتی تاثیر مستقیم بر معرفی محصولات و فروش دارد

مولتی مدیا

چند رسانه ای
مالتی مدیا به معنی ارائه اطلاعات به وسیله اجزا مختلفی از مدیا (رسانه) که بر روی کامپیوتر قابل ارائه باشند، است.

هدایای تبلیغاتی

عمومی
هديه دادن يكي از راه‌هاي مقرون به‌صرفه براي ايجاد حس مشاركت و ايجاد روابط ارزشمند است.

غرفه آرایی و دکوراسیون

غرفه نمایشگاهی
غرفه در نمایشگاه به منزله کارت شناسایی یک شرکت و غرفه دار است

خدمات تخصصی چاپ

چاپ
چاپ در لغت به‌معنای نقش، اثر، مُهر و نشان آمده است و در متون مختلف کلمات طبع، باسمه، و تافت به‌عنوان مترادف آن به‌کار رفته است. چاپ در اصطلاح، به عمل، فن، و صنعت تکثیر صورت و نقش‌های دوبعدی مانند حروف، ارقام، خط‌ها، تصویرها، و... به‌وسیله انداختن اثر این نقش‌ها بر کاغذ، پارچه، یا مواد دیگر...
کانون ارتباطات و تبلیغات فرا