دستگاههای چاپ لارج فورمت معمولا تا عرض 2 متر را میگویند.
چاپ واید فورمت معمولا از 3 تا 5 متر را میگویند.

چاپ لارج فرمت کانون ارتباطات و تبلیغات فرا
چاپ لارج فرمت کانون ارتباطات و تبلیغات فرا

دستگاههای چاپ لارج فورمت معمولا تا عرض 2 متر را میگویند.
چاپ واید فورمت معمولا از 3 تا 5 متر را میگویند.

لوگو و لوگو تایپ کانون ارتباطات و تبلیغات فرا

چاپ لارج فرمت چیست؟

از چاپ لارج فرمت برای چاپ پوسترهای تبلیغاتی و نمایشگاهی در تیراژ یک تا بینهایت نسخه و با سرعت بالا و در ابعاد بزرگ تا عرض 5 متر و طول نامحدود جهت نصب در استند های نمایشگاهی و در مکان هایی مختلفی از فضای بیرونی تا داخلی با عمق دید کم و زیاد استفاده می شود. مثل خیابان ها، اتوبان ها، معابر عمومی و در فضای داخلی نظیر غرفه و دفاتر استفاده می شود. در چاپ لارج فرمت امکان چاپ روی انواع مدیا مثل: انواع فلکس بنر، وینیل، مش و… وجود دارد.
در برخی از دستگاه های چاپ لارج فرمت از جوهر uv ضد اشعه استفاده می کنند که از فواید آن: مقاومت و پایداری و ثبات رنگ در برابر نور است.

انواع متریال های چاپ لارج فرمت

فلکس:

فلكسی فيس متريالی است كه برای تابلوهای سردر مغازه ها ، فروشگاهها ، تابلوهای عابر پياده، برخی از بيلبوردها. متريال فلكسی به جنسی اطلاق ميشود كه نور را از خود عبور ميدهد در حالی كه بنر اين قابلیت را ندارد و معمولا نور از جلو به آن تابانده ميشود.
در کل برای تابلوهايی كه لامپ مهتابی دارند استفاده ميشود. فلکسی معمولا کمی تیره تر از بنر چاپ میشود، دلیلش هم به خاطر وجود لامپ مهتابی داخل تابلو است، چنانچه فلکسی مانند بنر چاپ شود در طول شب که مهتابی داخل تابلو روشن میشود کار چاپ شده شما تا حد زیادی بی حال و بی رنگ و رو خواهد شد.

بنر

بنر نيز مثل فلكسی گراماژی بین هشت اُنس تا سيزده اُنس را دارند از بنر برای سر درب فروشگاه ها و اکثر تابلو بیلبورد های شهری که منبع نوری بیرونی دارند استفاده می شود، بنرهايی كه برای استفاده معمولی ميباشد معمولا ده اُنس چاپ ميشوند.
بنر سيزده اُنس برای تابلو سردر مغازه هایی که قرار است نور از بیرون تابانده شود مورد استفاده قرار می گیرد.

استیکر

از متریالهای بسيار کاربردی از جنس pvc در زمينه چاپ و تبليغات فضای خارجی و فضای داخلی محسوب ميشود، استیکر در دو مدل شیشه ای و شیری موجود است، نوع شیشه ای آن برای مصارف خاص مورد استفاده قرار میگیرد و همانند شیشه از دو طرف دید دارد، نوع شیری آن از محبوبیت بالاتری برخوردار است و رنگ زمینه سفید دارد، اين متريال كه پشت چسب دار است برای روی بدنه اتوبوس، چاپ و تبلیغات روی زمین جهت فروشگاهها و پاساژها، چاپ و نصب روی دیوارهای رنگ شده (دیوار منازل، محل کار برای دکوراسیون داخلی)، چاپ روی شيشه سوپرمارکتها ( همانند تبليغاتی كه برخی شركتهای توليد كننده محصولات غذايی و لبنی و آب ميوها بر روی شيشه مغازه ها انجام ميدهند) ، چاپ روی ماشین، خاور، نيسان و کامیونهای پخش محصولات، چاپ و تبليغات روی قطار، چاپ و تبليغات روی بدنه مترو و داخل مترو، و به طور كلی روی تمامی سطوحی كه سطح صاف و سيقلی دارند مورد استفاده قرار ميگيرد

مش:

مش متريالی است كه سوراخهای ريزی روی خود دارد و برای مصارف خاص استفاده میشود، در دو نوع پشت چسب دار و معمولی موجود است و میتوانید عکس نوع پشت چسبدار آنرا در پایین همین مطلب مشاهده فرمایید، نوع پشت چسبدار آن معمولا برای روی شيشه ها استفاده ميشود ، چرا كه اين امكان را ميدهد كه شيشه به طور کامل پوشيده نشود و ديد آن از بين نرود، شما در عين حالی كه كار چاپی خود را روی شيشه چسبانده ايد تمامی فضای شيشه را نپوشانده ايد و ديد خود را از بين نبرده ايد در ضمن نور داخل را نيز تا حدودی حفظ كرده ايد

وینیل

ینیل ها برچسب های شیشه ای(شفاف) هستند که بر حسب مورد استفاده به دو نوع پشت طوسی و سفید تقسیم بندی می شوند از وینیل پشت طوسی به علت قدرت چسبندگی بیشتر نسبت به پشت سفید برای تابلو های پیریزما ( سه وجهی) مخصوصا در فصل سرما و جاهایی که نیاز به ماندگاری بیشتری دارد استفاده می شود، از وینیل پشت سفید برای مصارف مختلف از جمله داخل فروشگاه - شیشه مغازه ها و فروشگاه ها - ماشین های پخش و استفاده می شود.

کانون ارتباطات و تبلیغات فرا
برخی از خدمات کانون ارتباطات و تبلیغات فرا

خدمات طراحی گرافیک

طراحی هویت بصری
هویت سازمانی یا هویت بصری ، یک ابزار استراتژیک برای رسیدن به هدف‌ها و چشم‌اندازهاست

خدمات نرم افزار موبایل

اندروید
گران بودن هزینه های چاپ، تولید و پخش و ارسال پستی کاتالوگ، عدم دسترسی به وب سایت در صورت قطع اینترنت و ... باعث رشد روز افزون نرم افزارهای موبایل که به صورت آفلاین بر روی تلفن همراه قابل استفاده می باشند، گردیده است.

طراحی و توسعه وب سایت

طراحی حرفه ای و تخصصی وب سایت
دنیای اینترنت و وب از جمله مهمترین ابزار ارتباطی انسان در هزاره سوم و در عصر ارتباطات است

عکاسی صعنتی، تبلیغاتی

تبلیغاتی، صنعتی، LifeStyle
هنر تجلی بخش زیبایی آفریدگار است.عکاسی صنعتی تاثیر مستقیم بر معرفی محصولات و فروش دارد
کانون ارتباطات و تبلیغات فرا
در اینستاگرام همراه ما باشید
صفحه فیسبوک کانون ارتباطات و تبلیغات فرا
صفحه گوگل پلی کانون ارتباطات و تبلیغات فرا
صفحه توییتر کانون ارتباطات و تبلیغات فرا
کانال یوتیوب کانون ارتباطات و تبلیغات فرا
صفحه اینستاگرام کانون ارتباطات و تبلیغات فرا
صفحه پینترست کانون ارتباطات و تبلیغات فرا
صفحه لینکدین کانون ارتباطات و تبلیغات فرا
کانال تلگرام کانون ارتباطات و تبلیغات فرا