تندیس های کوچکی که امروز در عرف رایج است برای یادآوری و گرامیداشت یک رویداد تاریخی یا به عنوان یادبود یک آیین بزرگداشت، همایش و یا نشان برتر یک جشنواره ساخته می شود

تندیس و لوح کانون ارتباطات و تبلیغات فرا
تندیس و لوح کانون ارتباطات و تبلیغات فرا

تندیس های کوچکی که امروز در عرف رایج است برای یادآوری و گرامیداشت یک رویداد تاریخی یا به عنوان یادبود یک آیین بزرگداشت، همایش و یا نشان برتر یک جشنواره ساخته می شود

لوگو و لوگو تایپ کانون ارتباطات و تبلیغات فرا

تندیس:

تندیسگری یا مجسمه سازی یکی از هنرهای کهن و برجسته آدمی است. برای تعریف تندیس ابتدا باید حجم را تعریف کرد. حجم، شکلی سه بعدی است که کمیتی از فضا را اشغال می کند و تندیس آفرینش یک حجم بیانگر است، بنابراین هر حجمی تندیس نیست مگر آنکه مفهومی را در بر داشته باشد.
آنچه امروزه در عرف رایج، تندیس خوانده می شود به مجسمه هایی گفته می شود که آنقدر کوچک و کم وزن هستند که به راحتی یک انسان بتواند آنها را بردارد و با خود جا به جا کند. ارتفاع تندیس ها معمولا بین 25 تا 40 سانتی متر است و پهنای متداول آنها بین 10 تا 15 سانتی متر است و به طور معمول حالتی عمودی دارند.
تندیس های کوچکی که امروز در عرف رایج است برای یادآوری و گرامیداشت یک رویداد تاریخی یا به عنوان یادبود یک آیین بزرگداشت، همایش و یا نشان برتر یک جشنواره ساخته می شود. در مورد اخیر گاه یک تندیس چنان اعتباری می یابد که نماد شاخص هویت یک جشنواره می شود. این کارکرد فرهنگی تندیس ها است، امروزه تندیس ها کارکرد تجاری هم یافته اند، گسترش فضای رقابت، پیشرفت فنآوری و گسترش زمینه های ارتباط با مخاطبین، روز به روز اهمیت روش های هنری در تبلیغ کالا را افزایش می دهد. در این راستا گاه نام واره (لوگو تایپ)، نشان (آرم) یا نماد و زمینه فعالیت موسسه یا نهاد به شکل یک تندیس نمایان می شود و گاه کالا و محصول شرکت در قالب یک تندیس رخ نمایی می کند و بدین ترتیب یک تندیس در تزیینات یک فضا جایگاهی برای یک تبلیغ تجاری تعریف می کند. تندیس های کوچک گاه واقع گرا و گاهی انتزاعی هستند. اما بیشتر آنها بصورت نمادگرا مفاهیم را بیان می کنند، گاهی هم در طراحی از ترکیب مولفه های واقع گرا، نمادین و انتزاعی بهره گرفته می شود.
دسته ای از تندیس ها بصورت همه جانبه طراحی می شوند، یعنی مولفه اصلی آنها وجود مستقلی در فضا دارد، اما در گروه دیگری از تندیسها عنصر اصلی به صورت نقش برجسته یا حک شده بر یک زمینه به نمایش در می آید.
گاهی در طراحی تندیس به جای مولفه های تصویری، نوشتار، عنصر اصلی یک تندیس می شود و گاه عناصر تصویری و نوشتاری با هم در ترکیب تندیس جای می گیرند.
به هر حال مهمترین عنصری که در ابتدای طراحی تندیس بسیار مهم و حیاتی است، رسیدن به درک درستی از نشان و شعار سازمان و شرکت سفارش دهنده است. این امر باید با مطالعه و نگاهی دقیق و ظریف پیگیری شود، تا تندیسی که طراحی می گردد به تنهایی بتواند نشان دهنده فعالیت، نام و شعار آن سازمان، شرکت یا برند تجاری باشد.

لوح تقدیر:

لوح تقدیر، برای سپاس و بزرگداشت از شخصیت ها متداول تر و مرسوم تر است. لوح تقدیر به طور معمول در یک آیین بزرگداشت اعطا می شود، بنابراین کارکرد یادبودی از آن مراسم را هم داراست.
گاهی یک مدرک تحصیلی یا حرفه ای به صورت یک لوح تقدیر ارزشمند و زیبا ارائه می شود تا بستر مناسبی برای نمود ارزش و اعتبار آن مدرک فراهم شود.
لوح تقدیر شامل یک نوشتار زیبا روی یک زمینه مناسب است که اعتبار آن با مهر و امضاء یک شخصیت حقیقی یا حقوقی یا یک نهاد با صلاحیت تایید می شود. درونمایه نوشتار، سپاسگذاری و گرامیداشت یک کار افتخار آفرین یا تایید به دست آوردن یک جایگاه ارزشمند است.

کانون ارتباطات و تبلیغات فرا
برخی از خدمات کانون ارتباطات و تبلیغات فرا

خدمات طراحی گرافیک

طراحی هویت بصری
هویت سازمانی یا هویت بصری ، یک ابزار استراتژیک برای رسیدن به هدف‌ها و چشم‌اندازهاست

خدمات نرم افزار موبایل

اندروید
گران بودن هزینه های چاپ، تولید و پخش و ارسال پستی کاتالوگ، عدم دسترسی به وب سایت در صورت قطع اینترنت و ... باعث رشد روز افزون نرم افزارهای موبایل که به صورت آفلاین بر روی تلفن همراه قابل استفاده می باشند، گردیده است.

طراحی و توسعه وب سایت

طراحی حرفه ای و تخصصی وب سایت
دنیای اینترنت و وب از جمله مهمترین ابزار ارتباطی انسان در هزاره سوم و در عصر ارتباطات است

عکاسی صعنتی، تبلیغاتی

تبلیغاتی، صنعتی، LifeStyle
هنر تجلی بخش زیبایی آفریدگار است.عکاسی صنعتی تاثیر مستقیم بر معرفی محصولات و فروش دارد
کانون ارتباطات و تبلیغات فرا
در اینستاگرام همراه ما باشید
صفحه فیسبوک کانون ارتباطات و تبلیغات فرا
صفحه گوگل پلی کانون ارتباطات و تبلیغات فرا
صفحه توییتر کانون ارتباطات و تبلیغات فرا
کانال یوتیوب کانون ارتباطات و تبلیغات فرا
صفحه اینستاگرام کانون ارتباطات و تبلیغات فرا
صفحه پینترست کانون ارتباطات و تبلیغات فرا
صفحه لینکدین کانون ارتباطات و تبلیغات فرا
کانال تلگرام کانون ارتباطات و تبلیغات فرا